Telefon: 792 44 39 37                E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Kto może rozważyć wyjazdy na egzamin prawa jazdy do Czech? Kto może skorzystać z naszej oferty? Tego dowiesz się z poniższego tekstu!

Oferta skierowana dla osób, które ukończyły 18 rok życia

Zasady ubiegania się o prawo jazdy w Czechach nie różnią się zbytnio od tych, które obowiązują w naszym kraju. Oznacza to, że z oferty może skorzystać każdy, kto ukończył 18. rok życia. Nie ma znaczenia płeć, poglądy religijne, czy też status społeczny. Każdy, kto ukończył osiemnasty rok życia, może zdecydować się na wyjazd na egzamin prawa jazdy do Czech.

Oferta skierowana dla osób, które nie zdały egzaminu na prawo jazdy w Polsce

Nie zdałeś egzaminu na prawo jazdy w Polsce? Masz za sobą jeden niezdany egzamin w Polsce? A może to już drugi lub trzeci egzamin, który zakończył się fiaskiem? Chciałbyś w końcu odbyć egzamin w miejscu, w którym egzaminatorzy nie są tak surowi? Idealnym wyborem mogą okazać się dla Ciebie właśnie Czechy. Pomimo tego, że w Czechach zasady przeprowadzania egzaminów ustalane są na podstawie tych samych przepisów unijnych, co w Polsce, to nie komplikuje się tutaj ich. Dzięki temu cała procedura przebiega sprawnie i bezproblemowo, a przez to, że egzaminy są łatwiejsze, łatwiej się tutaj zdaje. Można zatem śmiało stwierdzić, że to zupełne przeciwieństwo egzaminów w Polsce, ponieważ tutaj przepisy są bardzo skomplikowane, przez co również egzaminatorzy więcej wymagają od kursantów, którzy nie zawsze są w stanie sobie z tym poradzić. Efektem tego jest niezdanie egzaminu i rosnący stres z powtórkowych podejść. Oferta skierowana dla osób, które chcą popracować lub studiują w Czechach.

Nie masz stałeJ pracy w Polsce?

Nie masz nic przeciwko podjęciu pracy poza granicami naszego kraju? A może po prostu chciałbyś związać swoją przyszłość z Czechami? Jeśli podejmiesz tutaj pracę, to również możesz odbyć kurs na prawo jazdy i zdawać egzamin w Czechach. A może jesteś studentem i przebywasz w Czechach? Chciałbyś ten czas dobrze wykorzystać i na przykład zdać prawo jazdy? Chętnie Ci w tym pomożemy! Oferta skierowana dla osób, które mają lub mogą zdobyć tymczasowy meldunek w Czechach

 << Powrót